אודות

דף הבית » אודות

בשנים האחרונות עלה באופן משמעותי יוקר המחייה במדינת ישראל כאשר מנגד השכר הממוצע במשק נותר בעינו ללא התאמה למחירים הגבוהים. בנוסף, המצב הביטחוני במדינה רעוע ובעקבותיו עסקים רבים קורסים ותקוות גדולות מתנפצות.

כתוצאה מכך ומסיבות נוספות, מספר החייבים במדינת ישראל עלה. אנשים רבים לא מצליחים להתמודד עם התשלומים השוטפים, החזר ההלוואות והמשכנתאות ונאלצים להתמודד עם תיקי הוצאה לפועל, רדופים על ידי נושים שונים כאשר במקביל יש נגדם עיקולי משכורת, עו"ש, הגבלות מלהחזיק או לחדש את רישיון הנהיגה שלהם, עיכובי יציאה מהארץ וכדומה.

משרד עורכי דין וגישור רותם זיגדון ושות' הוא משרד צעיר ודינמי המתמחה בתחום ההוצאה לפועל וייצוג חייבים בדגש על סיוע וייצוג חייבים הזקוקים לשירותים משפטיים כגון: פשיטות רגל, איחודי תיקים, הסדרי חובות, צווי תשלומים, ביטול עיקולים והגבלות וכדומה.

המשרד הוקם על- ידי עו"ד רותם זיגדון אשר לה ניסיון רב של מספר שנים בייצוג חייבים בדרך למחיקת החובות ופתיחה בחיים חדשים נקיים מחובות.

עורכת הדין הקימה את המשרד כשלנגד עיניה ניצבים כל אותם אנשים אשר נקלעו לחובות גדולים ללא יכולת לשקם את חייהם. מעבר לעבודה, מדובר ברצון גדול לסייע לכל אותם חייבים להבין כי יש פתרון לבעיותיהם וכי אין צורך להסתתר.

מטרת העל של המשרד היא להעניק ללקוחות יחס חם, אישי ומקצועי, בייחוד לאור העובדה שמדובר בלקוחות החשופים להליכים פוגעניים כגון עיקולים והגבלות.

המשרד מלווה יד ביד את החייבים מראשית הדרך ועד לרגע בו נמחקים כל חובותיהם והם זוכים לחיים חדשים נקיים מחובות.

צוות המשרד מעניק ללקוחותיו שירות בכל שעות היממה ואף במקרה הצורך דואג לביטול עיקולי משכורת וביטולי צווי מאסר בתוך 24 שעות.

Show Comments