איך לבחור משרד עורכי דין שייצג אותי?

זקוקים לייצור משפטי ולא יודעים מאיפה להתחיל לחפש משרד עורכי דין שיעזור לכם? הנה מה שאתם צריכים לשים לב אליו בעת חיפוש אחר משרד עורכי דין.

מה סוג הייעוץ המשפטי שאתם צריכים?

קודם כל לפני שאתם ניגשים לחפש משרד עורכי דין, נסו להבין איזו סוג התמחות צריכה להיות לעורך הדין. אם למשל ביצעתם עבירות תנועה ואתם נדרשים להגיע לבית הדין לתעבורה, חפשו עו"ד לתעבורה עבור ייצור להליך בבית הדין. עורך דין תעבורה הוא עורך דין המתמקצע באופן ספציפי בעבירות תנועה ובדיני תעבורה והוא יהיה עורך הדין המנוסה ביותר שיוכל לעזור לכם ולייצג אתכם בצורה ראויה במשפט. 

שימו לב שמשרדים רבים יכולים להתמחות בכמה וכמה תחומים, ותוכלו הרבה פעמים למצוא משרד שדיני תעבורה הם לא הנושא היחיד בו הם מתמחים. 

חפשו מידע על משרד עורכי הדין בתחום הרלוונטי אליכם

ברגע שמצאתם משרד עורכי דין המתעסק בתחום בו אתם זקוקים לייעוץ או ייצוג, תצטרכו לקרוא על הניסיון של המשרד ולהבין האם הם טיפלו בעבר בתיקים דומים לשלכם. 

כדאי לבדוק האם הבעיה בגינה אתם פונים אל המשרד היא בעיה שהם מכירים ויודעים לטפל בה, ככל שהמשרד יהיה יותר מנוסה במקרים דומים כך אתם תוכלו להיות רגועים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות ומנוסות, ותוכלו להגיע למשפט עם כל הכלים הנדרשים להצליח. מוניטין המשרד הוא גם חשוב מאוד וקריאת ביקורות באינטרנט היא חלק בלתי נפרד מתהליך בחירת משרד עורכי הדין. נסו לשמוע כמה שיותר ביקורות מכמה מקורות שונים לפני שאתם מגיעים להחלטה. 

זמינות ונגישות המשרד

כבר בשלב החיפושים עליכם לוודא עם משרד עורכי הדין כי יש להם זמינות מלאה לטפל בתיק שלכם ברמה המקצועית ביותר. אם אתם זקוקים לייעוץ דחוף ומיידי ציינו זאת על ההתחלה ובדקו כי המשרד אכן יכול להתפנות אליכם בפרק הזמן הרלוונטי. 

מעבר לזמינות של המשרד, צריך לשים לב לנגישות שלו. הנגישות לא מתבטאת רק בהיבט הגיאוגרפי, אלא גם בצורה בה עורכי הדין מנגישים לכם את המידע הדרוש לכם על מנת להבין לעומק את התהליכים המשפטיים בתיק שלכם. 

כמו כן, מומלץ לבקש מעורך הדין בתחילת העבודה המשותפת שיעדכן אתכם בכל שינוי או התפתחות לגבי התיק או המשפט. מצאו משרד עורכי דין בו אתם לא צריכים לחפש את המידע שלכם בעצמם, אלא אתם מקבלים אותו באופן שוטף. 

חיבור אישי

תהליכים משפטיים הם לא תמיד פשוטים, וגם החלק המנטלי משחק תפקיד לא קטן. חשוב לבחור במשרד עורכי דין שאתם מרגישים אליו חיבור. ברגע שאתם עובדים עם עורך דין שאתם מרגישים איתו בנוח אתם תוכלו לשתף אותו בכל הקשיים וההתלבטויות בנושא המשפטי ולקבל מענה מקצועי ומרגיע כאחד. 

עורך דין תעבורה
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
אולי יעניין אותך גם